Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako sołtyska byłam na tej sesji i widziałam. Nikt nie wie za co ten medal. Przewodnicząca zapytała i tyle. Mam szwagra w Solidarności i on też nie wie za co Brzeziński dostał. Na stronie Solidarności też nie wyjaśnili!!
Szwagier w solidarności pewnie raz do roku na zebraniu się pojawia i na strajk o podwyżkę się zgłasza ;) Ja pracuję na amoniaku II i też nie wiem, co Krzysiek z III brygady na amoniaku I zrobił na ostatniej dniówce :) Ale szwagier to potęga! Pani sołtys- jeśli rzeczywiście pani była na tej sesji, to powinna pani słyszeć, że problemem nie były zasługi Brzezińskiego lub ich brak, ale to że Molenda bez zgody radnych ZAŻADAŁA w ich imieniu wyjaśnień. Co innego, gdyby na sesji spytała o uzasadnienie- ona wystosowała żądanie, w imieniu radnych, a oni nic  tym nie wiedzieli. Jakby rada to było jej prywatne podwórko. Poza tym są określone procedury do przyznania odznaczenia i to związki decydują komu swoje odznaczenie nadają. A jako związki niezależne, tłumaczą się wyłącznie przed związkowcami. Tyle w temacie. Na marginesie- niech pani spyta szwagra czy dali Molendowej upoważnienie do występowania w imieniu "środowiska solidarnościowego"- bo szefostwo związku na to się nie zgadza o czym wyraźnie w piśmie napisali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie! Zacytuję marszałka Piłsudskiego: "...bić q...wy i złodziei". Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako sołtyska byłam na tej sesji i widziałam. Nikt nie wie za co ten medal. Przewodnicząca zapytała i tyle. Mam szwagra w Solidarności i on też nie wie za co Brzeziński dostał. Na stronie Solidarności też nie wyjaśnili!!
A pani soltys nie zauważyła, że to nie pani Osiak tylko Pani Cieloch złożyła wniosek o odwołanie Molendy? Chyba pani nie uważała ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, dzisiejsza Solidarność nie ma nic wspólnego z tą sprzed stanu wojennego. Teraz to odskocznia dla działaczy partyjnych, taka przechowalnia, żeby utrzymać się w pracy, zarobić i być nietykalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dalej nie wiem jakie zasługi? Ktoś odkręca kota ogonem, żeby ukryć te WIELKIE działania pana Brzezińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można kupić taki medalik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Solidarność odznacza ludzi PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że wójt dostał odznaczenie za walkę z Klikawką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO? DLACZEGO? Na stronie Solidarności napisali: Kapituła postanowiła przyznać medal dla Krzysztofa Brzezińskiego- Wójta Gminy Puławy. NIC WIĘCEJ! PRZECIEŻ OD RAZU WIDAĆ, ŻE COŚ NIE W PORZĄDKU!! Normalnie piszą za co: Kapituła postanowiła także uhonorować członków Związku dyplomami uznania za działalność związkową. Wyróżnieni dyplomami z podziękowaniami 1. Antczak Ewa 2. Baćkowski Paweł 3. Drewienkowski Tomasz 4. Dudek Małgorzata 5. Jedliczko Sławomir 6. Jezierska Teresa 7. Kapciak Dariusz 8. Kujawski Andrzej 9. Pacek Henryk 10. Szczypa Tadeusz 11. Szymański Piotr 12. Śliwa Piotr 13. Świderski Wojciech 14. Wiejak Stanisław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może za walkę z narcyzmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ, układziki jak to w PO. Całe szczęście to już się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wójt nie odpowiedział? Przecież to zwykłe pytanie? Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to odpowiada, a nie takie szopki urządza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za jakie zasługi Brzeziński wyjechał z Austrii? Tylko pytam, nie wyrzucajcie mnie z internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Dorotka S. cieszy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CO? DLACZEGO? Na stronie Solidarności napisali: Kapituła postanowiła przyznać medal dla Krzysztofa Brzezińskiego- Wójta Gminy Puławy. NIC WIĘCEJ! PRZECIEŻ OD RAZU WIDAĆ, ŻE COŚ NIE W PORZĄDKU!! Normalnie piszą za co: Kapituła postanowiła także uhonorować członków Związku dyplomami uznania za działalność związkową. Wyróżnieni dyplomami z podziękowaniami 1. Antczak Ewa 2. Baćkowski Paweł 3. Drewienkowski Tomasz 4. Dudek Małgorzata 5. Jedliczko Sławomir 6. Jezierska Teresa 7. Kapciak Dariusz 8. Kujawski Andrzej 9. Pacek Henryk 10. Szczypa Tadeusz 11. Szymański Piotr 12. Śliwa Piotr 13. Świderski Wojciech 14. Wiejak Stanisław
 " za działalność związkową" ?????????????  czyli za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Dorotka S. cieszy :)
Chyba Dorotka O., że została przewodniczącą   ;) Bo z czego innego się w tej sytuacji cieszyć? Z pyskówek? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się dziwić, skoro krajem rzadzi byly UBek Jarosław K. syn UBeka Rajmunda. Bo jak wyjasnić to, że Rajmund, AKowiec, wczasach, kiedy działacze AK gniją w więzieniach, dostaje wypasioną willę na Żoliborzu? Z kolei Jarosław, jako jedyny z opozycyjnych współpracowników Wałęsy, unika represji? UB rządzi krajem i wodzi was za nosy...
Pisać każdy może, jeden lepiej a ty ..najgorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu wójt nie odpowiedział? Przecież to zwykłe pytanie? Jak ktoś nie ma nic do ukrycia to odpowiada, a nie takie szopki urządza!
Na pytanie można odpowiedzieć. Ale na ŻĄDANIE- tylko wtedy, gdy ma podstawy prawne.  Poza tym wójt ma się tłumaczyć dlaczego dostał odznaczenie? Trzeba było spytać tych którzy je dali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu - ale ich tam jest w tej radzie..... tłumy jakieś..... Podobno w NEW YORK jest kilka osób.... Polska to jednak kocha administrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nie no ludzie nie róbcie sobie jaj - Śliwa Piotr buhahahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...